YÖNETİM KURULU

Kemal Erdoğan

Başkan

Doğum Tarihi : 1970
Mezuniyet : Richmond University
Mesleği : Ekonomist
Kongre Üyeliği : 2005
Dernek Üyeliği : 2004

Haydar Kurt

2.Başkan

Doğum Tarihi : 1953
Mezuniyet : Gazi Üniversitesi
Mesleği : Müteahhit
Kongre Üyeliği : 2001
Dernek Üyeliği :2014

Salih Ünver

Genel Sekreter

Doğum Tarihi : 1965
Mezuniyet : Anadolu Üniversitesi
Mesleği : TRT Yayın Sorumlusu
Kongre Üyeliği : 2013
Dernek Üyeliği : 2009

Cenk Altuğ

Sayman

Doğum Tarihi : 1976
Mezuniyet : Anadolu Üniversitesi-İşletme
Mesleği : Finans
Kongre Üyeliği : 2012
Dernek Üyeliği : 2006

Baran Takıl

Genel Sekreter Yrd.

Doğum Tarihi : 1979
Mezuniyet : Üniversite-ODTÜ
Mesleği : Maden Mühendisi
Kongre Üyeliği : 2013
Dernek Üyeliği : 2013

Selen Ersü

Üye

Doğum Tarihi : 1970
Mezuniyet : Üniversite
Mesleği : Turizm
Kongre Üyeliği : 1996
Dernek Üyeliği : 1998

Gani Aksoy

Üye

Doğum Tarihi : 1951
Mezuniyet : Yüksekokul
Mesleği : İşletmeci
Kongre Üyeliği : 2003
Dernek Üyeliği : 2016

Tolga Şardan

Üye

Doğum Tarihi : 1968
Mezuniyet : Ankara Lisesi
Mesleği : Gazeteci
Kongre Üyeliği : 1998
Dernek Üyeliği : 1990

Aykan Aydın

Üye

Doğum Tarihi : 1962
Mezuniyet : Üniversite
Mesleği : Jeoloji Mühendisi
Kongre Üyeliği : 2013
Dernek Üyeliği : 2013

Ali Doğan

Üye

Doğum Tarihi : 1968
Mezuniyet : D.A.Ü. İşletme
Mesleği : İşletmeci
Kongre Üyeliği : 2001
Dernek Üyeliği : 2000

İlker Tanrıverdi

Üye

Doğum Tarihi : 1973
Mezuniyet : Birmingham University
Mesleği : Ekonomist
Kongre Üyeliği : 2001
Dernek Üyeliği : 2001

İlkiz Durukan

Üye

Doğum Tarihi : 1981
Mezuniyet : Y.Lisans
Mesleği : Kimya Y.Mühendisi
Kongre Üyeliği : 2000
Dernek Üyeliği : 2002

Volkan Nakiboğlu

Üye

Doğum Tarihi : 1972
Mezuniyet : Yüksekokul
Mesleği : Kameraman-Muhabir
Kongre Üyeliği : 2012
Dernek Üyeliği : 2013

Armağan Pekkaya

Üye

Doğum Tarihi : 1980
Mezuniyet : Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema-Tv Bölümü
Mesleği : İletişimci
Kongre Üyeliği :
Dernek Üyeliği : 2015

Volkan Demir

Üye

Doğum Tarihi : 1978
Mezuniyet : Üniversite
Mesleği : Bankacı
Kongre Üyeliği : 2012
Dernek Üyeliği : 2007

Hakan Elmas

Üye

Doğum Tarihi : 1974
Mezuniyet : Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi
Mesleği : Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Kongre Üyeliği : 2000
Dernek Üyeliği : 2000

KEMAL ERDOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı

1970 yılında Şanlıurfa’da doğumlu olan Kemal Erdoğan, Leicester Üniversitesi’nde 2 yıllık İnşaat Mühendisliği eğitimi aldıktan sonra Londra Richmond Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Bölümü’nü bitirmiştir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
İş hayatına Üniversite yıllarında Dekan Yardımcısı asistanlığı ile başlayan Erdoğan, bu dönemde tüm spor dallarından sorumlu yönetici ve Futbol Antrenörü görevlerini yürüttü.
Üniversite hayati boyunca Yılın spor yöneticisi, Yılın sporcusu, En iyi futbol oyuncusu, Yılın kaptanı ve University Colours (Üniversite Onur ödülü) ödüllerini alan Erdoğan 1994 yılında Türkiye’ye döndü ve aile firmasında muhasebeci olarak ise başladı.
1997 yılında Muhasebe Müdürlüğü, 1998’de Finansman Müdürü, 2001 de Mali ve İdari İşler Koordinatörü, 2005 de Genel Müdür, 2010 yılında CEO ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevlerinden sonra 2016 yılında Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
Aynı zamanda Turizm, sanayi ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren çeşitli firmalarda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.
İntes’de (İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası) de geçmiş dönemlerde Yönetim Kurulu Üyeliği , Denetleme Kurulu üyelikleri bulunan Erdoğan halen İntes’de Yönetim Kurulu Üyesidir.
2004 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2005 yılında da Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul üyesi olan Erdoğan, Anadolu Beşiktaşlılar Derneğinde 5 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, 1 dönem de 2. Başkanlık yaptı.
2015 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı olan Kemal Erdoğan, 2017 yılında yapılan seçimli olağan genel kurulda tekrar aday olmuştur. Halen Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı olarak görev yapmaktadır.

HAYDAR KURT
Yönetim Kurulu 2.Başkanı

1953 Şarkışla doğumlu olan Haydar Kurt, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezundur.
Haydar Kurt, bünyesinde inşaat, tarım, seracılık, jeotermal kaynakları barındıran Kurt Grup firmasında Genel Müdür olarak çalışmaktadır. Türkiye İşverenler Sendikaları Konfederasyonunda Disiplin Kurulu Üyeliği,Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikalarında Denetleme Kurulu Üyeliği’nde bulunmuştur.
2014 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2001 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesi olmuş ve bu dönem Dernek Yönetim Kurulumuzda 2. kez görev almıştır.
Haydar Kurt yeni dönemde, Derneğimiz Yönetim Kurulu İkinci Başkanı olarak görevini sürdürecektir.

SALİH ÜNVER
Genel Sekreter

1965 yılında Ankara’da doğumlu olan Salih Ünver Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezundur. İngilizce bilmektedir.
İş hayatına Türkiye Radyo Televizyon Kurumunda başlayan Ünver, Sarı Basın Kartı sahibi olup, TRT 1 yayın sorumlusu olarak çalışmaktadır.
Ünver 2008 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2012 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesi olmuş ve bu dönem Dernek Yönetim Kurulumuzda 5. kez görev almıştır.
Salih Ünver, yeni dönemde de Derneğimiz Genel Sekreterliği görevini sürdürecektir.

CENK ALTUĞ
Muhasip

1976 Almanya doğumlu olan Cenk Altuğ, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Almanca ve İngilizce bilmektedir.
İş hayatına Koç Holding de başlayan Altuğ, Migros Türk A.Ş. ve Atayurt Dış Ticaret İnşaat A.Ş firmalarında çalışmıştır. 2005 yılından beri İTO Yatırım İnşaat A.Ş de Finans Müdürü olarak çalışmaktadır.
2006 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2012 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesi olmuş ve bu dönem Dernek Yönetim Kurulumuzda 2. kez görev almıştır.
Cenk Altuğ yeni dönemde Anadolu Beşiktaşlılar Derneğinde Yönetim Kurulu Muhasıp Üyelik görevini yapacaktır.

BARAN TAKIL
Genel Sekreter Yardımcısı

1979 yılında Ankara’da doğumlu olan Baran Takıl, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezunudur. İngilizce bilmektedir.
İş hayatına kurduğu inşaat ve müteahhitlik firmasıyla başlayan Baran Takıl Daha sonra çeşitli firmalarda yöneticilik yaptı. Halen ortağı olduğu Proje – A firmasıyla yurtdışında uluslararası birçok projeye imza attı. Baran Takıl, 2010 yılında temelleri atılan Zenit Madencilik firmasının da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı’nı sürdürmektedir.
2013 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Üyesi olan Takıl yine aynı yıldan beri Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyeliğini sürdürmektedir.
Baran Takıl yeni dönemde Derneğimiz Yönetim Kurulunda Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yapacaktır.

SELEN ERSÜ
Üye

1970 Ankara doğumlu olan Selen Ersü, Florida universitesi The Art Institute of Fort Lauderdale Pazarlama ve İşletme Bölümlerini bitirmiş olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.
Ersü, kariyerine 1995 yılında, iş makinaları, elektronik, medikal ekipmanlar, endüstriyel malzemeler ve sigorta hizmetleri konularında hizmet veren Gama Ticaret A.Ş’de Pazarlama Müdürü Asistanı olarak başlamıştır.
Selen Ersü, GamaTicaret A.Ş.’de çalıştıktan sonra, 2000 yılında kendi ticaret şirketini kurmus, Savunma Sanayi, medical alanlarinda calismalarina devam ederken 2006 yılında ise, ilk oteli olan Mega Residence Ankara ile turizm sektöründe girmistir. Selen Ersü EVER Ticaret A.Ş.’nin kurucusu ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Şirketin İstanbul da 2, İzmirde ve İzmitte olmak üzere 4 adet çalışan otelinin yanısıra 2 adet oteli de inşaat aşamasındadır.
1997 yılında da Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul üyesi olan Ersü, 1996 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği yönetim kuruluna girmistir, 2000 yılında kurulan Beşiktaşlı İş Adamları Derneğinin de kurucuları arasındadır. Dernek Yönetim Kurulumuzda geçen dönem 2. Başkan olarak görev alan Ersü, Yeni dönemde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.
Selen Ersü bu dönem Beşiktaş’a faydalı projeler üstünde çalışarak hizmet vermeyi planlamaktadır.

GANİ AKSOY
Üye

1951 Anamur doğumlu olan Gani Aksoy uzun yıllar Bankacılık ve Finans Danışmanlığı yaptıktan sonra Ankara The House Cafe ve Gani Baba Et Lokantası’nı açmıştır. Halen bu iki mekanın işletmeciliğini yapmaktadır. Ayrıca Aksoy Ankara Beşiktaşlılar Derneği’nin de iki dönem başkanlığını yapmıştır.
Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Aksoy, Eşi ve iki oğluyla birlikte Beşiktaş Jimnastik Kulübünün de Genel Kurul Üyesidir.
Gani Aksoy yeni dönemde, “Etkinlik Yönetimi” ve “Derneğimize Yeni Bir Tesisin Kazandırılması” konularında hizmet vermeyi planlamaktadır.

TOLGA ŞARDAN
Üye

1968 yılında Ankara doğumlu olan Tolga Şardan, Çankaya Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü’nden mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
İş hayatina 9 yaşında babasına ait işyerinde çalışmaya başlayarak adım atan Şardan, 1988 yılında Ankara’da yayımlanan Ulus gazetesinde gazeteciliğe başladı.
1 Kasım 1989’da Milliyet Gazetesi Ankara Bürosu’nda gece sorumlusu olarak görev aldi. İki yila yakın devam eden bu görev sonrasında Şardan, aynı yerde güvenlik muhabiri olarak görev yaptı. 2014’de NATO tarafından Afganistan’da düzenlenen gazetecilik programına katıldı.
Türkiye’de Güneydoğu başta olmak üzere yurtdışında da bir çok olayı yerinde izleyen Şardan, 2015 yılı Mart ayından itibaren Milliyet Gazetesi Ankara Temsilci Yardımcılığına getirilmiştir. Halen bu göreve devam eden Şardan, Türkiye Spor Yazarları Derneği ve Çağdaş Gazeteciler Derneği’nin aralarında yeraldığı meslek örgütlerinden gazetecilik ödülleri almıstır. Aldığı ödüller arasında gazeteciler Abdi İpekçi , Çetin Emeç ve Muammer Yaşar Bostancı adına verilen gazetecilik ödülleri de bulunmaktadir.
1991 yılında kurulan Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin kuruluşundan itibaren 122 numarali üyesi olan Şardan, 1998 – 2014 arasinda Beşiktaş Jimnastik Kulübü kongre üyesi olmuştur.
Şardan, farkli dönemlerde 4 kez Anadolu Beşiktaslilar Derneği’nde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı. Halen 5. dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği görevi devam etmektedir.
Tolga Şardan yeni dönemde Derneğimiz Yönetim Kurulunda “İletişim ve Medya” ile ilgili projelerde hizmet vermeyi planlamaktadır.

AYKAN AYDIN
Üye

1962 Ankara doğumlu olan Aykan Aydın, Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İngilizce bilmektedir.
Uzun yıllar inşaat sektöründe çalışan Aydın halen Altın Madeni Tesisi kurma ve işletimi ile ilgili çalışmaktadır.
2000 yılı Türkiye Briç Şampiyonluğu bulunan Aydın, 2013 Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Üyesi olmuş ve yine aynı yıldan beri Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyeliğini sürdürmektedir.
Aykan Aydın yeni dönemde “Derneğimize Yeni Bir Tesisin Kazandırılması” konusunda hizmet vermeyi planlamaktadır.

ALİ DOĞAN
Üye

1968 Konya doğumlu olan Ali Doğan, Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir.
Eczacıbaşı’nda Product Manager olarak çalışan Doğan, halen Quick China Uzak Doğu Mutfağı’nın işletmeciliğini yapmaktadır.
2000 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği üyesi olan Doğan, 16533 nolu Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesidir.
Ali Doğan yeni dönemde “Etkinlik Yönetimi” ve “Derneğimize Yeni Bir Tesisin Kazandırılması” konularında hizmet vermeyi planlamaktadır.

İLKER TANRIVERDİ
Üye

1973 yılında Ankara doğumlu olan İlker Tanrıverdi, Gazi Üniversitesi İİBF Maliye Bölümü’nden ve Birmingham City University İşletme (Business) Bölümü’nden mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
İş hayatına Koç Holding de başlayan Tanrıverdi, CNH Industrial, CNH Türk Traktör ve Nerta Corporate Türkiye firmalarında çalışmıştır. 2007 yılından itibaren Kurumsal Sosyal Medya Yöneticiliği eğitimi almaya başlamış ve halen kendi Sosyal Medya şirketinde, SoCal BMA Region firması Türkiye bölge sorumlusu olarak çalışmaktadır.
Kendisinin LifeRaft Navigating Social,The Digital Marketing Association ve SoCal BMA Region Southern California eğitim kurumlarından üstün başarı belgeleri bulunmaktadır.
2000 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2001 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesi olmuş ve bu dönem Dernek Yönetim Kurulumuzda 6. kez görev almıştır.
İlker Tanrıverdi yeni dönemde “Kurumsal İletişim ve Tanıtım” konusunda hizmet vermeyi planlamaktadır.

İLKİZ DURUKAN
Üye

1981 yılında Ankara’da doğumlu olan İlkiz Durukan, Gazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunudur. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İngilizce bilmektedir.
Durukan halen Çınar Mühendislik Müşavirlik A.Ş.’de Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır.
İlkiz Durukan 2002 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2000 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesi olmuş ve bu dönem Dernek Yönetim Kurulumuzda 2. kez görev almıştır.
Durukan yeni dönemde “Kadın Üyelerimiz” ile ilgili projelerde hizmet vermeyi planlamaktadır.

VOLKAN NAKİBOĞLU
Üye

1972 Ankara’da doğumlu olan Volkan Nakiboğlu, Balıkesir Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir.
İş hayatına 1995 yılında TRT’de başlayan Nakiboğlu, sırasıyla Flash TV, Kanal A, Kanal 1, Show TV, Habertürk TV ve NTV’de çalıştı.
Çalıştığı tüm kurumlar da Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık akreditasyonları oldu. Belgesel ve program çalışmalarıyla beraber kısa süreli tanıtım klipleri de çekti. Birçok yabancı ajans ve televizyona “stringer” olarak destek verdi.
Volkan Nakiboğlu 2006 yılı “Salih Peker Onur Ödülü” 2014 yılı “Çağdaş Gazeteciler Derneği Yılın TV Haberi ve 2016 yılı “Türkiye Haber Kameramanları Derneği Yaşam Boyu Onur Ödülü” sahibidir.
2013 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2012 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesi olmuş ve bu dönem Dernek Yönetim Kurulumuzda ilk kez görev almıştır.
Volkan Nakiboğlu yeni dönemde “Kurumsal İletişim, Tanıtım ve Belgesel Projeleri” konusunda hizmet etmeyi planlamaktadır.

ARMAĞAN PEKKAYA
Üye

1980 Ankara doğumlu olan Armağan Pekkaya, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Sinema Televizyon Bölümü mezunudur.
İş hayatına, 21 yaşında ve henüz öğrenci iken ilk bağımsız belgesel filmini yaparak başlayan Pekkaya, bugüne kadar 32 belgesel, sosyal reklam ve reklam filmlerinin yönetmenliğini yapmıştır. Ankara Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi’nde seçmeli Tv Program Yapımcılığı, Bilkent Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Fakültesi’nde seçmeli Belgesel Film Yapımı dersleri vermiştir. Ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası ve Obezite İle Mücadele Kampanyalarında yaratıcı yönetmen olarak çalışan Pekkaya, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı’nın (WFP) Suriyeli Mülteciler ve TİKA Afrika Masası Çocuk Projelerinin belgesel filmlerini hazırlamaktadır. Dünyada 32 ayrı ülkede insani yardım, sosyal sorumluluk ve film yapım projelerinde görev almıştır. Aynı zamanda Türkiye Kızılay Derneği’nin Kurumsal İletişim yöneticiliğini de yapan Pekkaya bağımsız olarak da film yapım çalışmalarına devam etmektedir.
Kendisinin bağımsız yapımlarından Altın Portakal, Altın Koza dahil 22 adet ulusal ve uluslararası ödülü bulunmaktadır.
2016 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Üyesi olan Pekkaya 2017 yılında Derneğimiz Yönetim Kuruluna seçilmiştir.
Armağan Pekkaya yeni dönemde “Sosyal Sorumluluk Projeleri” ve “İletişim” konusunda hizmet vermeyi planlamaktadır.

VOLKAN DEMİR
Üye

1973 yılında Ankara’da doğumlu olan Volkan Demir, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat bölümünde okumaktadır.
İş hayatına Türk Telekom da stajyer olarak başlayıp sonrasında uzman kadrosuyla çalışmıştır. 2001 yılından itibaren Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Bilgi İşlem Bölümünde İşletim Uzmanı olarak görev yapmaktadır.
2007 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, 2012 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyesi olmuştur.
Volkan Demir yeni dönemde Derneğimiz Yönetim Kurulunda “Sosyal Sorumluluk Projeleri” konusunda hizmet vermeyi planlamaktadır.

HAKAN ELMAS
Üye

1974 yılı Ankara doğumlu olan Hakan Elmas, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.
Serbest Muhasebeci ve Mali müşavir olarak birçok büyük şirketin mali müşavirliğini yapmakta olan Elmas, Muhasebe organizasyonlarının kurulması, finans politikalarının geliştirilmesi, yönetilmesi, stratejilerinin belirlenmesi, mali konularda stratejilerin oluşturulması ve sunulması alanında uzmanlaşmıştır.
Elmas, 2000 yılında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Üyesi olmuş ve yine aynı yıldan beri Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Üyeliğini sürdürmektedir.
Hakan Elmas yeni dönemde “Finans ve Mali Stratejilerinin Geliştirilmesi” konusunda hizmet etmeyi planlamaktadır.

ÜST