×

ÜYELİK İŞLEMLERİ

Dernek Üye Yönetim Paneli’ne Giriş için TIKLAYINIZ..
K.Adı ve Şifrenizi bilmiyorsanız, Derneğimizi arayabilirsiniz.

ÜYELİK İŞLEMLERİ; Dernek Üyelerimizin giriş yapabildiği alandır. Bilgi güncellemesi ve aidat takibi yapabileceğiniz bu alana ait giriş bilgileriniz ve tüm sorularınız için info@anadolubjk.net adresine e-posta gönderebilir veya dernek merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İRTİBAT

T: 0-312-440 1903

Pzt.-Cuma 9:00 – 17:00

ÜYE İŞLEMLERİ

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Üyesi iseniz, cep telefonunuza Dernek tarafından SMS yolu ile gönderilen Kullanıcı Adı ve Şifre ile;

- Bilgilerinizi güncelleyebilir, profilinize fotoğraf ekleyebilirsiniz,

- Aidat bilgilerinizi görebilir, Kredi Kartı ile Online Ödeme yapabilirsiniz ( Kredi Kartı ile Online Ödeme henüz pasif durumda olup, aktif hale geldiğinde Üyelerimize ayrıca duyuru yapılacaktır),

- Diğer üyeleri sistemde görebilir ve mesajlaşabilirsiniz,

- Derneğimiz tarafından düzenlenen etkinlikleri görebilir, katılım başvurusu yapabilirsiniz,

- Derneğimize resim, word, excel vb. dosyaları gönderebilirsiniz,

- Talep, öneri, görüş ve eleştirilerinizi Derneğimize iletebilirsiniz

 

Kullanıcı Adı ve Şifre'si kendisine ulaşmayan Üyelerimiz, 0-312-440 1903 ve 0-312-441 1903 numaralı telefonlardan talepte bulunabilirler.

LÜTFEN DİKKAT

Kullanıcı Adı ve Şifre'si kendisine ulaşmayan Üyelerimizin, talepte bulunmadan önce Derneğimizden cep telefonu bilgilerini kontrol etmeleri ve güncel değilse güncellemelerini rica ederiz.

Kullanıcı Adı ve Şifre bilgisi telefon ile KESİNLİKLE VERİLMEMEKTE, Üyemizin sistemde kayıtlı bulunan Cep Telefonuna SMS ile gönderilmektedir. Bu konudaki tüm sorumluluk Üyemize aittir.

ÜST